Inwestycja

Osiedle Kwitnących Wiśni zaprojektowano z myślą o kameralnej atmosferze i komforcie mieszkania. Znajduje się tu osiem budynków – domów o bliźniaczej zabudowie, w których przewidziano miejsce dla łącznie 32 rodzin.

Osiedle Kwitnących Wiśni to miejsce, w którym pogodna atmosfera trwa przez cały rok. Bliskość natury zapewniają jego mieszkańcom nie tylko zasadzone tu drzewka wiśni, od których osiedle wzięło swoją nazwę, ale też zlokalizowane w pobliżu parki.

Dzięki swojej kameralnej, niskiej zabudowie, ogrodzeniu i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią, Osiedle Kwitnących Wiśni to doskonałe miejsce dla osób szukających cichej enklawy do życia przy zachowaniu wszystkich zalet wynikających z miejskiej lokalizacji.

inwestycja wizualizacja Osiedle Kwitnącej Wiśni Kraków

Plan Osiedla

Osiedle składa się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej, które mieszczą łącznie 32 komfortowe mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Do każdego mieszkania przylega przestronny taras lub ogródek. Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami: są eleganckie, nowoczesne, a jednocześnie przytulne. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają przede wszystkim nowatorskim wykończeniom, do których użyto sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości.